LGBTİQ+; Lanetli kavmin intikamı

...

Günde en az kırk defa okuduğumuz Fatiha Sûresindeki “Ğayril meğdûbi aleyhim veled-dâlîn” ifadesini biliyorsunuz. Yani “Rabbimiz! bizi doğru yola ilet. Kendilerine lütuf ve ikramda bulunduğun kimselerin (peygamber ve ashabının) yoluna…” dedikten sonra şöyle diyoruz. “Gazaba uğramışların (Yahudilerin) ve sapmış (olan Hristiyan)ların yolunu değil!” Neden Allah (cc) her gün kırk defa Yahudiler ve Hristiyanlar hakkında müteyakkız olmamız konusunda bizi uyarıyor? Sadece şu anda yaşanan işgal, sömürü, katliam ve talanlar değil, tarih boyu da “Haçlı-Siyonist” ittifakının dünyayı yaşanmaz kılmak için hile ve tuzakları hep devam etmiştir.

Kur'an'ın en çok bahsettiği ve hakkında uyarı yaptığı kavim İsrail oğullarıdır, yani Yahudilerdir. Bazı ayetlerde ise onların lanetlendikleri açıkça ifade edilir. “Yahudiler: “Allah’ın eli bağlanmıştır/eli sıkı bir cimridir.” dediler. Söyledikleri (bu çirkin söz) nedeniyle elleri bağlandı ve lanetlendiler. (Hayır, öyle değil!) Bilakis, Allah’ın iki eli de açıktır ve dilediği gibi harcar. Andolsun ki Rabbinden sana indirilen (bu Kur’ân), onların birçoğunun azgınlık ve küfrünü arttıracaktır. Biz, onların arasına kıyamete dek sürüp gidecek bir düşmanlık ve kin atmışızdır. Her ne zaman savaş ateşi yakmışlarsa Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuk için çabalarlar. Allah, bozguncuları sevmez.” (Mâide 5/64)

“Yahudiler: “Uzeyr, Allah’ın oğludur.” dediler. Hristiyanlar: “Mesih, Allah’ın oğludur.” dediler. Bu, onların ağızlarıyla söyledikleri ve daha önceki kâfirlere benzettikleri sözleridir. Allah onları kahretsin, nasıl da çevriliyorlar? (Tevbe 9/30) “(Yahudiler peygamberlerle alay ederek) "Kalplerimiz perdelidir" dediler. Hayır; küfür ve isyanları sebebiyle Allah onlara lânet etmiştir. O yüzden çok az inanırlar.” (Bakara 2/88) “İşte onların cezası, Allah'ın, meleklerin ve bütün insanlığın lânetine uğramalarıdır.” (Âli İmran 3/87) “…fakat küfürleri (gerçeği kabul etmemeleri) sebebiyle Allah onları lânetlemiştir. Artık pek az inanırlar.” (Nisa 4/46)

Yahudi tarihini birazcık incelerseniz, neden dünyanın dört bir yanına dağıldıklarını ve neden bir türlü iki yakalarının bir araya gelmediğini hemen ve açıkça anlarsınız. Allah'ın (cc) Kur'an ı Kerim de mükerreren lanetlediği, ihanet, hıyanet, ikiyüzlülük ve kalleşliklerine karşı uyardığı bu mel’un millete karşı tüm dünya dikkatli olmak zorundadır.

Tüm dünyada taş çatlasa 12-15 milyon Yahudi yaşamaktadır. Dünya nüfusuna oranla, devede kulak değil, devin karşısında pire bile sayılamayacak kadar küçük olan bu güruh neden her taşın altından çıkıyor. Nerede bir kan, gözyaşı, feryat, çığlık, açlık, savaş, terör, örgüt, çete, derin devlet, mahfil, loca, kulüp vb. gizli aşikâr klik varsa; orada Siyonizm var, Yahudi var.

Şimdi gelelim LGBT ifsadının bu lanetli kavimle bağlantısına… “Malumdur ki; Yahudi akaidinde “Goyim’, “sadece Yahudilere hizmet için” doğanlar anlamındadır. Müslüman, Hristiyan, Budist, pagan fark etmez, Yahudi olmayan tüm insanlar goimdir. Onlar ‘Çalışacaklar, saban sürecekler, hasat biçecekler. Biz Yahudiler bir efendi gibi oturup yiyeceğiz. Yahudi olmayanlar işte bu yüzden yaratıldı” şeklindeki binlerce yıllık böyle sapık bir inançları vardır.

Başka bir deyimle “goimler” hayvandırlar. Tek insan ve seçilmiş varlık Yahudi’dir. Diğer tüm insanlar; at, eşek ve koyun, sığır gibi Yahudilere hizmet için yaratılmıştır. Ancak bu lanetli kavmin bu hayalinin geçekleşmesi için, goimlerin azalması gerekiyor. Çünkü kendi nüfusları 15 milyonu geçmezken dünyada takriben 8 milyar goim yaşamaktadır. Bu melun kavmin bu cürmüyle böyle kalabalık bir goim topluluğuyla baş etmesi mümkün değildir. Peki çare ne?

İşte onların bulduğu çare, dünya nüfusunun ilk etapta yarım milyara düşürülmesidir. Sonrasında sadece “seçkin varlık” (!) olan Yahudi’ye kölelik yapacak kadar goim kalsa yeterlidir. Aksi halde Yahudilerin rahatını tehdit edebilirler. Dolayısıyla fazlalık olan goimlerin en kısa zamanda tırpanlanması lazımdır.  Bunun için savaşlar, virüsler, kimyasal silahlar, nükleer silahlar, halkların birbirlerine kırdırılması, her renkten terörist örgütler üretilmesi, ailenin yıkılması, evlenmenin rafa kaldırılıp “medeni beraberlik” getirilmesi, nüfus planlaması, çocuk yerine köpek sevgisinin pompalanması, sun-î kıtlık ve kuraklıklar üretilmesi, kısaca goim neslini yok edecek her yola başvurulması, onlar için mübahtır. Daha çok Müslümanlarla Hristiyanları birbirine kırdırmayı hedefleyen “Armegeddon” savaşının da asıl hedefi budur.

İşte LGBTİQ+ denilen illet de bunun bir parçasıdır. Korkarım ki, insanlık bunun farkına vardıklarında artık geç olacaktır. Doğrudan insan neslini yok etmeyi hedefleyen bu ahlaksızlık, birçok şer ve fesadın kaynağıdır. Bunu bilen biliyor. Ama bir de lanetli kavim olan Siyonist Yahudilerin emellerine hizmeti var ki, bu tüm dünya için bir güvenlik sorunudur. Güvenlik ne ki, bu bir insanlık sorunudur. Umalım ve görelim ki, idari makamlarda olanlar bunu bir an önce görsünler. Subheneke... Bihamdike... Esteğfiruke... 

Etiketler :
Diğer Yazıları

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum