Muhabir - Süper Admin
Arama Sonuçları
Yerel Gazeteciliğin Topluluk Oluşumundaki Rolü
Yerel Gazeteciliğin Topluluk Oluşumundaki Rolü
Şanlıurfa'da kültürel şölen: Türkiye Kültür Yolu Festivali başlıyor!
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye'nin uluslararası marka değerine katkıda bulunmak üzere düzenlenen Türkiye Kültür Yolu Festivali'nin ikinci durağı Şanlıurfa olacak.
Cengiz Aksan'ın SBK Davasında karar çıktı
Şanlıurfalı gazeteci Cengiz Aksan'ın, SBK Holding'in firari patronu Sezgin Baran Korkmaz ile Yargıtay üyesi Tekman Savaş Nemli'nin aynı masada yemek yediği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasının ardından açılan davada karar çıktı. Aksan’a 1 yıl 8 ay hapis cezası verilirken, cezanın ertelenmesine karar verildi.
Ankara Diş Eti Estetiği
Ankara Diş Eti Estetiği
Hürsan Pres'in Enerji Verimli Makineleriyle Rekabette Öne Çıkın
Hürsan Pres'in Enerji Verimli Makineleriyle Rekabette Öne Çıkın
Adrasan
Adrasan, Türkiye'nin en güzel sahil kasabalarından biri olarak kabul ediliyor. Akdeniz'in kristal sularının kucak açtığı bu cennet köşe, doğal güzellikleri ve sakin atmosferi ile öne çıkıyor. Özellikle doğa tutkunları ve huzur arayanlar için ideal bir tatil destinasyonu olan Adrasan, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Samsunspor Eski Teknik Direktörü
Futbol dünyasını sarsan isim Samsunspor eski teknik direktörü, başarıları ve oyun stratejisi ile hafızalara kazındı. Profesyonel çalıştırıcı, adını altın harflerle yazdırdığı dönemiyle kulüp tarihinde unutulmaz iz bıraktı.
Ambalaj Makineleriyle İşletmelerin Verimliliğini Artırın
Ambalaj Makineleriyle İşletmelerin Verimliliğini Artırın
Melek Uzun YAVUZ Kimdir?
Melek Uzun YAVUZ Kimdir?
Şirketsiz E Ticaret ile Yeni Bir Dönem Başlıyor
Şirketsiz E Ticaret ile Yeni Bir Dönem Başlıyor
Ümraniye Bölgesinde 24 Saat Açık Kilit Hizmetleri
Güvenilir çilingir hizmetleri, acil durumlar ve güvenlik ihtiyaçları için hayati öneme sahiptir. Ümraniye çilingir firması, şehrin bu önemli bölgesinde sunduğu kapsamlı hizmetleri ile bilinir. Güvenlikle ilgili her türlü sorunuza çözüm sunan bu firma, profesyonel ekibi ve hızlı müdahale kapasitesiyle öne çıkıyor.
Kirli Hava Filtreleri
Hava filtreleri, bir aracın motorunun temel koruyucu kalkanlarından biridir, ancak zaman içinde bu koruyucu kalkanlar da kendi savunma sınırlarına ulaşır. Kirli hava filtreleri, bu sınırlara dayanmış ve aracın performansını etkileyen bir dizi sorunu beraberinde getirmiştir.
İşyeri Hekimliği Eğitimi Nereden Alınır?
İşyeri Hekimliği Eğitimi Nereden Alınır?
Harley Erkek Bot ile Tarzınıza Renk Katın
Harley Erkek Bot ile Tarzınıza Renk Katın
Aciksoz.com.tr: Kastamonu'nun Nabzını Tutuyor
Aciksoz.com.tr, Kastamonu iline odaklanmış öncü bir haber ve bilgi paylaşım platformudur. Kastamonu Haberleri konusunda kapsamlı ve güvenilir içerik sunan bu platform, şehrin güncel olayları, etkinlikleri, kültürel gelişmeleri ve daha fazlasını okuyucularıyla buluşturur. Kastamonu’nun nabzını tutarak, yerel haberleri titizlikle derleyen ve okuyucularına hızlı, tarafsız ve güncel bilgi akışı sağlayan Aciksoz.com.tr, Kastamonu ile ilgili tüm önemli gelişmeleri anında okuyucularına ulaştırma konusu
Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapılmalıdır?
Sağlıklı Bir Yaşam için Neler Yapılmalıdır?
Kastamonu'yu bekleyen tehlike
Kastamonu’da havaların artarak soğuması beklenirken ekim ayında hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altında ilerliyor
Bu haberi okuyunca Kastamonu'ya akın edecekler
Kastamonu'nun bu özelliği olduğunu birçok kişi bilmiyor
Kastamonu taraftarına stat yetmedi!
GMG Kastamonuspor'a yoğun ilgi...
Kastamonulu Yazar, büyüleyici hikayesini kitaba döktü
Uzun yıllar kanserle mücadele eden Kastamonulu  Yazar Ayfer Savaş Aydın, ilk romanı ‘Rıza’ için Kastamonu'dan sonra Ankara'da da okurlarıyla bir araya geldi
Okmeydanın’da Profesyonel Ustalarla Destek
Güvenlik, yaşamımızın önemli bir parçasıdır ve ev veya iş yerimizi korumak için çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyabiliriz. Okmeydanı bölgesinde hizmet veren çilingir firmaları arasında öne çıkan bir isim, güvenilir ve hızlı hizmetiyle dikkat çekmektedir.
İbrahim Murat gündüz , kendisinin suç örgütü lideri değil hayırsever bir iş insanı olduğunu söyledi
İbrahim Murat Gündüz, kamuoyu tarafından çeşitli spekülasyonlara konu olmuş bir figürdür. Kendisi suç örgütü liderliği iddialarını reddederken, aynı zamanda bir hayırsever olarak tanımlanmaktadır. Bu özet, Gündüz'ün hayatı, iddialar ve hayırsever faaliyetleri hakkında genel bir bakış sağlamaktadır.
İlk Yardım Kursu Nedir? En Kaliteli İlk Yardım Kursu
İlk yardım kursu, insan sağlığı ve yaşamını direkt olarak ilgilendiren bir alandır. Bu kurslar normal insanlara yönelik olabildiği gibi belli iş yerlerinde çalışan kişilere yönelik de olabilir. Ülkemizde bu şekilde çok sayıda kurs vardır ve bazılarının kalitesi, oldukça yüksektir.
Beşiroğlu Pide Kebap Salonu, Kastamonu'nun damak zevkine hitap ediyor...
Beşiroğlu Pide Kebap Döner salonu, Kastamonu'da lezzetiyle fark yaratmaya devam ediyor. 16 yaşından bu yana bu sektörü bildiğini ve içerisinde olduğunu belirten Beşiroğlu Pide Kebap Döner salonunun sahibi Erkan Beşiroğlu, kullandığı et ve sebzeleri de günlük olarak temin ediyor. Ustalıkla ürettiği ürünlerle, Kastamonuluların damak zevkine hitap eden Erkan Beşiroğlu, Karabük Safranbolu'da bayi açmayı hedefliyor.
Kastamonu'nun ışıldayan mağazası: Nora Takı
Ağustos ayında kapılarını Kastamonu'ya açan Nora Takı, ışıltısıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Çelik, gümüş ve saat ürünleriyle Kastamonu halkına üst düzeyde kaliteli ve benzersiz hizmet sunan Nora Takı'nın sahibi Ömer Türkmen, tüm Kastamonu'yu mağazalarına çağırıyor.
Ev Isıtma Sistemleri: Konforlu ve Verimli Isıtmanın Anahtarı
ev ısıtma sistemleri modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Evlerimizi soğuk kış günlerinde ısıtarak konforlu bir yaşam alanı sağlar. Bu haberde, ev yerden ısıtma sistemlerinin nasıl çalıştığından, avantajlarından ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.
Izoprosis ürünleri, Uzunlar farkı ile Kastamonu’da…
Kastamonu’da inşaat sektörünün, özellikle de yalıtım/izolasyon alanında en önemli tedarikçilerinden olan Uzunlar Ltd. Şti., bünyesine yeni aldığı ‘Izoproris’ marka ürünleriyle sektörün ihtiyaçlarını karşılamada bir adım daha attı.
Fethiye Villa Kiralama: Villacım ile Hayalinizdeki Tatili Keşfedin
Fethiye Villa Kiralama: Villacım ile Hayalinizdeki Tatili Keşfedin