Kastamonu Belediyesi’nde büyük değişim!;

Kastamonu Belediyesi’nde büyük değişim!

Kastamonu Belediyesi’nde aktif olarak çalışan birim müdürlerinde değişiklik yaşandı. Bir çoğunun terfi aldığı belediye çalışanlarında yapılan değişiklik Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı’nın imzasıyla duyuruldu....

< p>“Organizasyon yapımızla ilgili önümüzdeki dönemde özellikle müdür kadrolarımızda değişiklikler olacak.  Bugüne kadar müdür olarak görev yapan değerli arkadaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra görev alacak arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum.” Diyen Hasan Baltacı’nın yaptığı değişiklik açıklandı.

Değişiklikler şu şekilde:

Belediye Başkanlığında Başkan Danışmanı olarak görev yapmakta olan Hakan SİRKECİOĞLU, 657 sayılı Kanuna tabi Bilgi İşlem Müdürü oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Sağlık Memuru kadrosunda Yazı İşleri Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Mustafa USTA, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı Iş Sağlığı ve Güvenliği Birimi emrinde iş Güvenliği Uzmanı oldu.

Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Serdar MİSİROĞLU, Yazı İşleri Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Ekonomist kadrosunda Mali Hizmetler Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Tolgahan HORUZOĞLU, Başkan Danışmanı oldu.

Mali Hizmetler Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Burcu TOSUN, Mali Hizmetler Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Tekniker kadrosunda İmar ve Şehircilik Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Ufuk YÜCEBIYIK, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı KUDEP biriminde Tekniker oldu.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Tekniker olarak görev yapmakta olan Mehmet Emin TUNCAY', İmar ve Şehircilik Müdür Vekili oldu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Mehmet Mesut KARAYEMİŞ, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Tekniker kadrosunda Temizlik İşleri Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Abdullah BAYRAKTAR, Temizlik İşleri Müdürlüğü emrinde Tekniker oldu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Mehmet GÜRSES, Temizlik İşleri Müdür Vekili oldu.

Zabıta Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Zabıta Memuru kadrosunda görev yapmakta olan Ertan GÜNAY, Zabıta Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi İtfaiye Müdürü olarak görev yapmakta olan Mahir SORKUN, Koordinasyon İşleri Müdür Vekili oldu.

İtfaiye Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Eyüp KARAKAŞ, İtfaiye Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Koordinasyon İşleri Müdürü olarak görev yapmakta olan Arif MUTAFOĞLU, Başkan Danışmanı oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Memur kadrosunda Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Taner ALIKAVAS, Park ve Bahçeler Müdürlüğü emrinde memur oldu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapmakta olan Ahmet TOPÇUOĞLU, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili oldu.

657 sayılı Kanuna tabi Tekniker kadrosunda Emlak ve İstimlak Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Yasin DÖRTBOLÜK, Fen İşleri Müdürlüğü emrinde Tekniker oldu.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Mühendis olarak görev yapmakta olan Umut UÇAROĞLU, Emlak ve İstimlak Müdür Vekili oldu.

Temizlik Işleri Müdürlüğü emrinde 696 sayılı KHK kapsamında görev yapmakta olan Adem AÇIKGÖZOĞLU, Destek Hizmetleri Müdürlüğü emrinde İşçi olarak görevlendirildi. (Necla Tutuş)

Kaynak: Açıksöz Haber Merkezi

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum