KAS-KON gençlerinden memleket gezisi;

KAS-KON gençlerinden memleket gezisi

Kastamonu Konfederasyonu (KAS-KON) Gençlik Kolları, Kastamonu’ya kültür gezisi düzenledi. “Memleketimi Tanıyorum” sloganı ile düzenlenen gezide 35 kişilik kadro Kastamonu’yu gezme ve gezerken öğrenme fırsatı yakaladı. Konuyla ilgili açıklama yapan KAS-KON Gençlik Kolları Başkanı Sercan Okur; “Memleketimizi hem tanıyacağız hem tanıtacağız” diyerek hem bu gezide hem de diğer tüm etkinliklerinde Kastamonulu olmayan gençlere de yer verdiğini söyleyerek hedeflerinin tüm Türkiye gençliğine ulaşmak olduğunu belirtti....

Kastamonu Konfederasyonu (KAS-KON) Gençlik Kolları, Kastamonu’ya kültür gezisi düzenledi. “Memleketimi Tanıyorum” sloganı ile düzenlenen gezide 35 kişilik kadro Kastamonu’yu gezme ve gezerken öğrenme fırsatı yakaladı. Konuyla ilgili açıklama yapan KAS-KON Gençlik Kolları Başkanı Sercan Okur; “Memleketimizi hem tanıyacağız hem tanıtacağız” diyerek hem bu gezide hem de diğer tüm etkinliklerinde Kastamonulu olmayan gençlere de yer verdiğini söyleyerek hedeflerinin tüm Türkiye gençliğine ulaşmak olduğunu belirtti.

Günübirlik gerçekleştirilen gezi kapsamında Azdavay Çatak Kanyonu Cam Teras, Pınarbaşı Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi, Nasrullah Camii, Kastamonu Kalesi ve Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi gezildi.

KAS-KON Gençlik Kolları’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kastamonu derneklerinin çatı kuruluşu olan Kastamonu Konfederasyonu (KAS-KON) Gençlik Kolları, 27 Mayıs 2022 tarihinde KAS-KON Genel Başkanı Sayın Mehmet Alver’in olurları ile Gençlik Kolları Kurucusu olarak Genel Başkanı ben Sercan Okur tarafından 15 İcra ve 37 Yönetim Kurulu üyesi ile birlikte kuruldu. Göreve geldiğimiz günden itibaren faaliyetlerimize başlayıp ziyaret etmediğimiz, gitmediğimiz etmediğimiz tek bir Kastamonulu genç dahi kalmayacak. Ekibimiz ile birlikte memleket hizmeti yolunda azimli, kararlı ve dinamik bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlere hizmet sunmayı ilke edindik. Güçlü Türkiye, Büyük ve Güçlü Kastamonu ilkesine sımsıkıya bağlı, rol model, vizyonlu, üretken, sorumluluk sahibi, değerlerini tanıyan ve koruyan bir gençlik kuruluşu olmak ve sadece Kastamonulu gençlere değil tüm Türkiye gençliğine hizmet sunmak en başlıca hedefimizdir. Yaptığımız çalışmaları Gençlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali Rıza Yıldırım’ın koordinasyonunda gerçekleştiren Gençlik Kolları, yıllık bazlı faaliyet planları ile çalışma ve etkinliklerine ara vermeksizin devam etmektedir.” (Bülten)

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum