‘Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır’;

‘Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır’

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kan bağışı etkinliği düzenlendi. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel; “Azalan kan stoklarına dikkat çekmek amacıyla kan bağış organizasyonu düzenledik. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi de kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır” ifadelerine yer verdi....

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kan bağışı etkinliği düzenlendi. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel; “Azalan kan stoklarına dikkat çekmek amacıyla kan bağış organizasyonu düzenledik. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi de kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır” ifadelerine yer verdi.

Kızılay Haftası dolayısıyla AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kan bağışı gerçekleştirildi. Yapılan etkinlik çerçevesinde Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri kan bağışında bulundu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel; “29 Ekim 4 Kasım Kızılay Haftası münasebetiyle AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyelerimiz, mahalle başkanlarımız ve yönetim kurulları ile birlikte azalan kan stoklarına dikkat çekmek amacıyla kan bağış organizasyonu düzenledik. Yoğun bir katılımla kan bağışı hayat kurtarır bilincini yaymayı hedef edindik. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi de kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Bir dönem Kızılay Kastamonu Şube Başkanlığı da yapmış olan biri olarak Kızılayımızın, ne denli önemli bir görevi ifa ettiğini, sadece ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım ulaştırmak değil, hastanelerin kan ihtiyaçlarını da karşılamak adına büyük bir çalışma ortaya koyan bir kuruluş olduğunu tekraren vurgulamak isterim. Bu organizasyona iştirak eden önceki dönem Kızılay Kadın Kolları Başkanı değerli eşim Tuba Güzel'e de teşekkür ediyorum. Kan Ver Hayat Kurtar düsturuyla kan bağışında bulunan bağışçılarımıza, kan merkezi doktor ve personellerine de şükranlarımı sunuyoruz” dedi. (Bülten)

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum