Robot Süpürge İle Temizliğe Ayırdığınız Zamandan Tasarruf Edin;

Robot Süpürge İle Temizliğe Ayırdığınız Zamandan Tasarruf Edin

Robot Süpürge İle Temizliğe Ayırdığınız Zamandan Tasarruf Edin...

Her tür yaşam alanının hijyenik olması insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bu nedenle düzenli olarak temizlik yapılmalıdır. Ancak geleneksel yöntemler kullanarak temizlik yapmak için çokça zaman ve efor harcamak gerekir. Günümüz hayat şartlarının giderek zorlaşması, çalışma saatlerinin uzaması ve benzer nedenler insanların temizlik yapmak için zaman ayırmasını zorlaştırmaktadır. Ayrıca pek çok kişi artık herkes için çok değerli olan zamanı temizlik yaparak harcamaktansa aileleriyle ya da arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih etmektedir.

 

Bunun sonucunda ve elbette teknolojideki gelişmelerin de katkısıyla insan yaşamını kolaylaştıracak ve zamanı daha efektif bir şekilde kullanmaya yardımcı olacak elektronik aletler hayatımıza dahil olmaktadır. Bunlara verilebilecek en iyi örnekler ise robot süpürge ve dikey süpürge çeşitleridir. Bu ürünlerin kullanılmasıyla evler, ofisler yani her tür yaşam alanı çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde temizlenmekte, kişinin temizlik yapmak için efor ve zaman harcaması ihtiyacı ortadan kalkmaktadır. Sektörünün yenilikçi ismi Wero Tech robot süpürge ve dikey süpürge modelleriyle kullanıcılara yüksek performanslı ürünlerle yaşam kalitesini artırma imkanı sağlamaktadır. Siz de kullanım kolaylığı ve performansıyla dikkat çeken Wero Tech ürünlerini tercih edin, hayatınıza değer katın.

 

Wero Tech robot süpürge ve dikey süpürge modelleri kullanıcıların konforunu artırması ve temizlik sürecini kolaylaştırması nedeniyle evlerin, ofislerin ve her tür yaşam alanına yönelik temizlik anlayışına yeni bir boyut katmaktadır. Hepsi birer teknoloji harikası olan robot süpürge ve dikey süpürge modelleri Wero Tech tarafından en son teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

 

Robot süpürge modelleri kompakt cihazlar olarak tasarlanmıştır.  Masa, yatak ve sandalye altlarını en iyi şekilde temizleyerek tozu ve kiri toplayabilirler. Her tür yaşam alanının çok daha hızlı ve daha iyi bir şekilde temizlenmesi için tasarlanan robot süpürge modelleri çok kolay bir şekilde kullanılabilirler. Her süpürme işleminin ardından robot süpürgeler toplamış oldukları tozu, toz haznelerine otomatik olarak boşaltırlar. Bu özellik sayesinde kullanıcıların geleneksel elektrikli süpürgelerde olduğu gibi toz haznesini boşaltma gerekliliği ortaya çıkmaz. Robot süpürge modelleri fütüristik cihazlardır ve minimum düzeyde insan müdahalesiyle çalışırlar. Bu da insan hayatında konforu artıran son derece büyük bir avantajdır.

 

Robot süpürgelerin tasarımlarında engel ve uçurum sensörlerine yer verilmektedir. Bu sayede temizlemeleri gereken alanlarda otomatik bir şekilde gezerken engellerle karşılaşmazlar. Temizlik işlemi sırasında robot süpürgelerin tamponunda bulunan özel tasarlanmış engel sensörleri devreye girer. Böylece robot süpürgeler temizlik sırasında oyuncak, kanepe, masa ve sandalye ayağı ya da karşılarına çıkan her tür engelden başarılı bir şekilde korunur. Bu sayede temizlik sürecinde hiçbir kesinti yaşanmadan etkili sonuçlar elde edilir.

 

Robot süpürgelerdeki engel sensörleri çalışma sırasında tetiklenir ve robot süpürge otomatik olarak kendini engellerden uzaklaştırır. Bu sayede temizlik yapılırken robot süpürgeler açık bir yol bulana kadar döner ve ilerler. Bu şekilde programlanmış oldukları için robot süpürgenin hangi yöne doğru ilerleyeceği temas ettiği yere göre belirlenir. Eğer robot süpürge sol tamponunda bir engel tespit ederse sağa doğru ya da tam tersi durumda sola doğru ilerleyerek engelden kaçar.

 

Robot süpürgelerin çalışması sırasında temel güvenliği sağlayan unsurlardan bir diğeri uçurum sensörleridir. Uçurum sensörleri robot süpürgenin basamak kenarı gibi bölgelere geldiğinde tehlikeyi fark etmesini sağlar. Uçurum sensörleri ise temizleyicinin altında konumlandırılır. Yüzeye sürekli olarak kızılötesi sinyaller gönderen uçurum sensörleri zemin ve temizleyici arasındaki mesafeyi ölçer. Sinyalin hemen geri dönmemesi durumunda robot süpürge merdiven kenarına ya da düşmesi riski olan bir başka bölgeye ulaştığını anlar.

 

Robot Süpürge Kullanmanın Avantajlarını Wero Tech’te Yakalayın

 

Robot süpürgelerin kullanılması yaşam alanlarının temizlenmesi için gereksiz zaman ve efor harcanması gerekliliğini ortadan kaldırır. Wero M8 Max hiçbir detayı kaçırmadan mükemmel temizlik yapar. Bu sayede köşe bucak temizliğin hakkını fazlasıyla verir. Wero M8 Max’ın 2700Pa yüksek emiş gücü vardır. Emiş gücü aynı zamanda köşe bucak derinlemesine temizlik yapma imkânı sağlayan önemli bir avantajdır.

 

5200 Mah bataryası sayesinde dur durak bilmeden ve kesintiye uğramadan temizlik yapar. Hem süpürme hem paspaslama yapma özelliği taşıdığından toz bırakmaz. Wero M8 Max yaşam alanlarındaki kişilerin hareketlerinin engellenmemesi amacıyla süpürmeye istenilen odadan başlatılabilir. Wero M8 Max günlük ev içi rutininde ayak altında dolaşmayacak şekilde programlanabildiğinden çok avantajlıdır. Oda yöneticileri kullanılacak ayrı ayrı odalar bir ya da iki kez süpürülecek şekilde programlanabilir ve bu şekilde verimli temizlik yapılabilir.

 

İstenirse Wero M8 Max App üzerinden robot süpürgenin kontrol edilmelidir mümkündür. Aynı zamanda toz toplama ünitesindeki tek bir tuşla geri çağrılması da mümkündür. Wero M8 Max Türkçe’nin de aralarında bulunduğu 8 dil bilmekte olup diğer bir avantajı robot süpürgenin gitmesi istenmeyen alanların sanal sınırlar eklenerek işaretlenebilmesidir. Sektörünün en iyilerinden biri olan Wero M8 Max, Amazon Alexa ve Google Home ile uyumlu özelliklere sahiptir.

 

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum