‘Şehrimizin sorunlarının çözümü için çalışıyoruz’;

‘Şehrimizin sorunlarının çözümü için çalışıyoruz’

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Resul Köprülü ve birim müdürleriyle birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Engelsiz Yaşam Merkezi, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, asfalt ile tretuvar çalışmalarını inceleyen Başkan Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin tüm gücüyle sahada olduğunu ve şehri adeta şantiye alanına çevirdiğini söyledi....

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Resul Köprülü ve birim müdürleriyle birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Engelsiz Yaşam Merkezi, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, asfalt ile tretuvar çalışmalarını inceleyen Başkan Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin tüm gücüyle sahada olduğunu ve şehri adeta şantiye alanına çevirdiğini söyledi. 

“ASFALTTA DAHA DA HIZLANACAĞIZ”

Göreve geldiği günden bu tarafa tüm zorluklara rağmen yılların sorunlarını gidermek için önemli adımlar attıklarını sözlerine ekleyen Vidinlioğlu; “Ne demiştik; tüm engelleri kaldırmalıyız. Birliktelikle bu işi biz başarırız. Şükürler olsun bugün Engelsiz Yaşam Merkezi projemizde sona geldik. Temmuz ayı sonunda temelini attığımız merkezimiz kısa zamanda kapılarını açacak. Yine Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi projemiz de sona geldi. İç tefrişatı yapılıyor. Belirli prosedürler var. Ekiplerimiz onları da tamamlıyor. İnşallah hızla burayı da hizmete açacağız. Şehrimizin tretuvarlarını yeniliyoruz. Daha güzel ve güvenilir bir hale getiriyoruz. Asfalt çalışmalarına hız verdik. Önümüzdeki süreçte daha da hızlanacağız” diye konuştu. 

“KASTAMONU HALKINDAN DA BÜYÜK DESTEK ALIYORUZ”

Şehrin her sorunuyla dertlendiğini, çözüm için çalışmalar ve görüşmeler yaptığını söyleyen Başkan Vidinlioğlu; “Kastamonu benim sevdam. Şehrimin her sorunuyla dertleniyorum. Bizim görevimiz olsun olmasın bu sorunların çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. Ankara’ya yaptığımız ziyaretlerde bu sorunları iletiyoruz. Çözümleri için öneriler sunuyor mutlaka işin bir ucundan da tutuyoruz. İnanıyorum ki yakaladığımız büyük birliktelikle şehrimizi gelecek nesillere daha güçlü daha yaşanabilir şekilde teslim edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız projelerle insanlarımıza hizmet etmenin hazzını yaşamaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda Kastamonu halkından da büyük destek alıyoruz. Tüm hemşehrilerime bizlere verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Biliyorum ki el birliğiyle şehrimizi geliştirecek ve büyüteceğiz” ifadelerini kullandı. (Bülten)


Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum