SGK Kurtköy Sosyal Güvenlik Merkezi'inden uçak satış ihalesi;

SGK Kurtköy Sosyal Güvenlik Merkezi'inden uçak satış ihalesi

SGK Kurtköy Sosyal Güvenlik Merkezi'inden uçak satış ihalesi...

6183 sayılı A.A.T.U.H. Kanuna istinaden Kurumumuza  borcundan dolayı hacizli olan aşağıda cins, miktar ve muhammen bedeli yazılı uçak satışa çıkarılmıştır.

Birinci açık arttırma 26.10.2022  günü saat 11.40-11.45 arasında Yenişehir Mah. Kardelen Sk. No: 10 Pendik/İSTANBUL adresinde yapılacak ve muhammen bedelinin %75’ini ve rüçhanlı alacaklar ile satış masraflarını geçmesi şartı ile en çok arttırana satılacak, istekli bulunmadığı takdirde 27.10.2022 günü aynı yer ve saatte ikinci arttırma yapılarak ve bu kez hacizli menkul mal muhammen bedelin % 50’sini ve rüçhanlı alacaklar ile satış masraflarını geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Satışa iştirak edeceklerden muhammen bedelinin %5 (Muhammen bedeli 20.000 TL ve altında olan menkul mallar için teminat şartı aranmamaktadır) i oranında teminat alınacaktır. Satış giderleri, tellaliye resmi, KDV ve Damga Vergisi  ( Vergi Dairesinden alınan istisna yazısının ibraz edilmesi şartıyla KDV Kanununun 13/a maddesi gereğince KDV hesaplanmayacaktır.) alıcıya aittir. Satışa iştirak edecekler; yanlarında resmi dairelerce kabul edilebilir kimlik belgesi veya katılımın tüzel kişilik olması halinde yetki belgesi ibraz edeceklerdir.  Satışa çıkarılan menkul mallar mevcut durumu ile satışa sunulmakta olup, alıcıların menkul malları yerinde bizzat görerek satışa katıldığı kabul edilir. Satışa iştirak eden alıcılar satış şartnamesini okumuş ve şartlarını kabul etmiş sayılacaklardır. Uçak B Kapısı Bakırköy İSTANBUL adresindeki  İstanbul Atatürk Havalimanı ’nda görülebilir.

Ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarası ile Kurtköy Sosyal Güvenlik Merkezine başvurmaları, satış şartnamesinin icra satış dosyasından görülebileceği, masrafın ödenmesi şartı ile şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderileceği, ihalenin feshi davası açanların dosyamıza derkenar sunmaları, derkenar sunulmaması halinde müteakip işlemlere devam edileceği , iş bu ilan tebligat yapılamayan ilgililere tebligat yerine kaim olmak üzere ilan olunur.       


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, detaylı bilgi için tıklayınız. 

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum