Doğrusöz  >> Özel Haber 14.06.2016 19:18

Uğurlu için ışık göründü!

Yatırımcı işadamı Turgut; ‘Uğurlu Hastanesi’nin açılması için çaba sarf ediyoruz’

Uğurlu için ışık göründü!
YATIRIMCI işadamı İdris Melih Turgut, Kastamonu’da uzun zamandır açılması planlanan Özel Uğurlu Hastanesinin açılabilmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi. Uğurlu Hastanesi’yle bir süredir ilgilendiklerini belirten Turgut; Kamuoyunda bilindiği üzere Uğurlu Hastanesi’nin açılması amacıyla bir süredir ekibimle birlikte çalışmalarım devam etmektedir. Hastane mevzusu ilk defa Kastamonulu kadim dostlarım İbrahim Savcı, Adnan Tot ve Ahmet Mutafoğlu’nun şahsımı arayıp bilgi vermeleri ile gündemimize gelmiştir. Bu değerli arkadaşlarımız Kastamonu’nun kanayan yarası haline gelmiş olan ve çözümsüzlüğe giderek mağduriyetlere sebep olan Uğurlu Hastanesi’nin açılması noktasında desteğimi istemişlerdir. Bunun üzerine Ankara’nın önde gelen iş adamlarından oluşan bir heyet ile birlikte Kastamonu’ya bir inceleme gezisi düzenledim. Yaptığımız incelemede böyle güzel bir yatırımın heba edilmesinin ne kadar yanlış olduğunu, buna neden olanların ve göz yumanların bu memlekete nasıl hainlik ettiğini bizzat yerinde görerek müşahede ettik” dedi.
>‘KASTAMONU HAİNLİK EDENLERE KARŞI…’
Özel Uğurlu Hastanesi’nin açılabilmesi için daha önceden bazı girişimlerin olduğunu fakat tüm çabalara rağmen hastanenin açılamadığını hatırlatan Turgut, “Daha önce hastanenin açılması ile ilgili bazı girişimlerin Kastamonu’daki bir takım güçler tarafından engellendiğini ve bu nedenle önceki girişimlerin sonuçsuz kaldığını değerli ağabeyim Dr. Atıf Uğurlu beyden öğrendim. Ben bu girişimlerin sonuçsuz kalmasının asıl sebebinin Kastamonu’ya hainlik edenlere karşı sağlam bir iradenin gösterilememesi olduğu kanaatine varmış bulunuyorum. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki eksik olan bu sağlam irade bundan sonra fazlasıyla vardır” diye konuştu.
>‘HALKIMIZ KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİYLE TANIŞACAK’
“Büyük insanların büyük gayeleri, küçük insanların da küçük hevesleri olur” diyen Turgut; “Bizler de Allah’ın izniyle büyük gayelerin insanları olarak Uğurlu Hastanesi’nin açılması için büyük bir çaba içerisine girdik. Şu anda bu hastanemizin açılmasıyla ilgili sürecin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Buradan evliyalar ve şühedalar diyarı Kastamonumuza bu büyük yatırımı kazandıracağımızın müjdesini veriyorum. İnşallah A sınıfı statüsündeki bu hastanemizin açılması ile halkımız büyük şehirlerde şifa arama zulmünden de kurtularak kaliteli sağlık hizmetiyle tanışacaktır” şeklinde konuştu.
>‘AÇILMASINA ENGEL OLANLARI TEK TEK İFŞA EDECEĞİZ’
Turgut, şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği çok değerli desteklere ve yerel yönetimin iktidar partisi tarafından kazanılmış olmasına rağmen bu hastanemizin bugüne kadar açılamaması hususu düşündürücüdür. İnşallah hastanemizin açıldığı gün yapacağımız açıklamayla bu hastanenin bugüne kadar açılmasına engel olanları tek tek ifşa edeceğiz. Evliyalar diyarı güzel Kastamonu’nun güzel insanları bilsinler ki bu şehre yapılan her kötülük, sahibine geri döner. Her şeyin de bir zamanı var.”

Yorumlar
Yorum Yaz

Merkez

Kastamonuya acilen hastane gerekli. Fakat fiyatlar ve kalite halkın kaldırabileceği sevieye çekilmeli. A sınıfı yerine makul hizmet yeterli olur. Tıp fakültesi için ise üniversite üniversiteden çok yüksek liseye benzediğinden hayal diyorum.

inebolulu

VATANDAŞ neresi yanlış.ozaman niye açmadınız 5 yıldır bu hastaneyi.çok yerinde açıklama olmuş adamın agzına saglık.kastamonudaki siyasetçilereiyi ayar vermiş helal olsun kastamonuya böyle insanlar lazım.atıf uğurluyu dalavere ile iflas ettirdiniz herşey ortada.idris melih turgut ta kim oldugu belli.büyük kabadayı kürt ahmet in oğlu büyük mafya babası sikıysa bunuda yapsınlar dalavereyi görelim.

Yurttaş

Hastane açılsında nasıl açılırsa açılsın kastamonu ve çevre halkı faydalansın.

vatandaş

bu nasıl bir açıklama tehdit eder gibi. neden gelenler hep bir kinle öfkeyle geliyor yapıcı olmak için gelinmiyor da yıkıcı olmak için intikam içinmiş gibi yorumlar yapılıyor. Yanlış

Kastamonu - 8 °C / 19 °C
23 Ekim 2017
21 Ekim 2017
Özel Haberler

Kestane Balı'nın parmak izi çıkarılacak

Biraz saygı!

Sırrı doğal üretim

Ramazan'da kırmızı eti yine pahalıya yiyeceğiz

Soydan: Daha iyi bir Kastamonu için güçlü bir medya gerek

Sahaflar, zamana meydan okuyor

Kastamonu hayvansever bir şehir

Ekmeklerini sokaktan çıkarıyorlar

Tüm Özel Haberlerimiz İçin Tıklayın
Ençok Okunanlar

Uğurlu için ışık göründü!

Emeklilere müjde, TOKİ’den ev geliyor

Uğurlu’nun açılmasına ENGEL OLANLAR VAR

Yargıtay 15. Ceza Dairesi’ne Dadaylı başkan